Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX3085EESA+T
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SO
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.6905
$5.6905
10
$5.14045
$51.4045
25
$4.90162
$122.5405
100
$4.256
$425.6
250
$4.064746
$1016.1865
500
$3.706102
$1853.051
1000
$3.586554
$3586.554
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 100 mV |
| Product Status | Active |
| Duplex | Half |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | 500kbps |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Base Product Number | MAX3085 |