Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX31856MUD+
封装:
14-TSSOP
批次:
-
描述:
IC CONV THERMOCOUPLE 14TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.5665
$9.5665
10
$8.6393
$86.393
25
$8.23802
$205.9505
100
$7.15293
$715.293
250
$6.83145
$1707.8625
500
$6.228675
$3114.3375
1000
$6.02775
$6027.75
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Input Type | Thermocouple |
| Output Type | Digital |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.2 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Series | - |
| Type | Thermocouple to Digital Converter |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX31856 |