Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX3238CAI+
封装:
28-SSOP
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 5/3 28SSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.982
$10.982
10
$9.9237
$99.237
25
$9.462
$236.55
100
$8.215885
$821.5885
250
$7.846658
$1961.6645
500
$7.154298
$3577.149
1000
$6.854962
$6854.962
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 5/3 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 500 mV |
| Product Status | Active |
| Duplex | Full |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Data Rate | 250kbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | MAX3238 |