Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX3241EUI+
封装:
28-TSSOP
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 3/5 28TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.991
$14.991
10
$13.77785
$137.7785
25
$13.20652
$330.163
100
$11.636075
$1163.6075
250
$11.064954
$2766.2385
500
$10.602
$5301
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 3/5 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 300 mV |
| Product Status | Active |
| Duplex | Full |
| Supplier Device Package | 28-TSSOP |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Data Rate | 235Kbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | MAX3241 |