Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX3316CAE+
封装:
16-SSOP
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.0035
$10.0035
10
$9.03545
$90.3545
25
$8.61536
$215.384
100
$7.48068
$748.068
250
$7.144456
$1786.114
500
$6.514036
$3257.018
1000
$6.2415
$6241.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 300 mV |
| Product Status | Active |
| Duplex | Full |
| Supplier Device Package | 16-SSOP |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Data Rate | 460Kbps |
| Voltage - Supply | 2.25V ~ 3V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | MAX3316 |