Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX3394EETA+T
封装:
8-TDFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC TRANSLTR BIDIRECTIONAL 8TDFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.3225
$4.3225
10
$3.8798
$38.798
25
$3.66814
$91.7035
100
$3.179175
$317.9175
250
$3.016136
$754.034
500
$2.706379
$1353.1895
1000
$2.445528
$2445.528
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Signal | - |
| Output Type | Open Drain, Push-Pull, Tri-State |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TDFN (3x3) |
| Series | - |
| Translator Type | Voltage Level |
| Package / Case | 8-WDFN Exposed Pad |
| Data Rate | 6Mbps |
| Voltage - VCCA | 1.2 V ~ 5.5 V |
| Voltage - VCCB | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Output Signal | - |
| Channels per Circuit | 2 |
| Channel Type | Bidirectional |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Features | Auto-Direction Sensing, Power Supply Decoupling, Thermal-Shutdown Protection |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAX3394 |