Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX3488EESA+
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.783
$6.783
10
$6.1275
$61.275
25
$5.8425
$146.0625
100
$5.073
$507.3
250
$4.845
$1211.25
500
$4.4175
$2208.75
1000
$4.275
$4275
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 50 mV |
| Product Status | Active |
| Duplex | Full |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | 250kbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Base Product Number | MAX3488 |