Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX3656ETG+T
封装:
24-TQFN (4x4)
批次:
-
描述:
IC LASER DRVR 2.5GB 3.6V 24TQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.1465
$6.1465
10
$5.54895
$55.4895
25
$5.29112
$132.278
100
$4.594295
$459.4295
250
$4.387784
$1096.946
500
$4.00064
$2000.32
1000
$3.83325
$3833.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 40 mA |
| Current - Bias | 70 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TQFN (4x4) |
| Series | - |
| Type | Laser Diode Driver (Fiber Optic) |
| Current - Modulation | 85mA |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Data Rate | 2.5Gbps |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAX3656 |