Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX4094AUD+T
封装:
14-TSSOP
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.7785
$4.7785
10
$4.29305
$42.9305
25
$4.05878
$101.4695
100
$3.517565
$351.7565
250
$3.33716
$834.29
500
$2.9944
$1497.2
1000
$2.679
$2679
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 6 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.2V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 500 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 130µA (x4 Channels) |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 20 nA |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Voltage - Input Offset | 30 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Base Product Number | MAX4094 |