Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX4132ESA+
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.8305
$6.8305
10
$6.1693
$61.693
25
$5.88202
$147.0505
100
$5.10739
$510.739
250
$4.877832
$1219.458
500
$4.447444
$2223.722
1000
$4.303984
$4303.984
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 6.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 4V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 10 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1mA (x2 Channels) |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 50 nA |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 250 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Base Product Number | MAX4132 |