Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX4218EEE+
封装:
16-QSOP
批次:
-
描述:
IC OPAMP VFB 3 CIRCUIT 16QSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.1435
$11.1435
10
$10.07
$100.7
25
$9.60108
$240.027
100
$8.33663
$833.663
250
$7.96195
$1990.4875
500
$7.259425
$3629.7125
1000
$7.02525
$7025.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 11 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 200 MHz |
| Slew Rate | 600V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 5.5mA (x3 Channels) |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 5.4 µA |
| Supplier Device Package | 16-QSOP |
| Voltage - Input Offset | 4 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3.15 V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Circuits | 3 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Voltage Feedback |
| Current - Output / Channel | 120 mA |
| Base Product Number | MAX4218 |