Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX4395ESD+
封装:
14-SOIC
批次:
-
描述:
IC AMP VOLTAGE FEEDBACK 14SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.123
$4.123
10
$3.6993
$36.993
25
$3.49752
$87.438
100
$3.03107
$303.107
250
$2.875612
$718.903
500
$2.580295
$1290.1475
1000
$2.3085
$2308.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Applications | Voltage Feedback |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 85 MHz |
| Slew Rate | 500V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 6 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 4.5V ~ 11V, ±2.25V ~ 5.5V |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 95 mA |
| Base Product Number | MAX4395 |