Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX4586EUB+
封装:
10-uMAX/uSOP
批次:
-
描述:
IC AUDIO/VIDEO MUXI 4X1 10UMAX
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.3035
$4.3035
10
$3.8665
$38.665
25
$3.65522
$91.3805
100
$3.167775
$316.7775
250
$3.005344
$751.336
500
$2.69667
$1348.335
1000
$2.43675
$2436.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | Audio, Video |
| -3db Bandwidth | 300MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | - |
| Supplier Device Package | 10-uMAX/uSOP |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 2.7V ~ 5.5V |
| Series | - |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Number of Channels | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 65Ohm |
| Switch Circuit | - |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Features | Break-Before-Make, I²C |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 4:1 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX4586 |