Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX4793EUK+T
封装:
SOT-23-5
批次:
-
描述:
IC CURRENT LIMITING SOT23-5
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.2085
$4.2085
10
$3.77625
$37.7625
25
$3.5701
$89.2525
100
$3.094055
$309.4055
250
$2.935348
$733.837
500
$2.633875
$1316.9375
1000
$2.380006
$2380.006
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Output | 300mA |
| Sensing Method | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Series | - |
| Function | Current Limiting |
| Accuracy | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 2.3V ~ 5.5V |
| Base Product Number | MAX4793 |