Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX4802ACXZ+
封装:
72-CSBGA (6x5.35)
批次:
-
描述:
IC SWITCH OCTAL SPST 26CSBGA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$27.9395
$27.9395
10
$25.77065
$257.7065
25
$24.6126
$615.315
216
$22.00657
$4753.41912
432
$20.99311
$9069.02352
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 2µA |
| Crosstalk | -80dB @ 5MHz |
| -3db Bandwidth | - |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 1.9Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | - |
| Supplier Device Package | 72-CSBGA (6x5.35) |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 2.7V ~ 6V |
| Series | - |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 18pF |
| Package / Case | 26-LFBGA, CSBGA |
| On-State Resistance (Max) | 38Ohm |
| Switch Circuit | SPST - NO |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Charge Injection | - |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| Number of Circuits | 8 |
| Package | Tray |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 5µs, 5µs |
| Base Product Number | MAX4802 |