Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX481EESA+
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.182
$7.182
10
$6.4885
$64.885
25
$6.18716
$154.679
100
$5.372155
$537.2155
250
$5.130722
$1282.6805
500
$4.678009
$2339.0045
1000
$4.527111
$4527.111
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 70 mV |
| Product Status | Active |
| Duplex | Half |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | 2.5Mbps |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Base Product Number | MAX481 |