Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX4937CTN+
封装:
56-TQFN (11x5)
批次:
-
描述:
IC TRANSMIT/RCVR SWITCH 56-TQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$40.128
$40.128
10
$37.4414
$374.414
25
$35.872
$896.8
156
$33.63
$5246.28
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Applications | Ultrasound |
| -3db Bandwidth | 65MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±2.7V ~ 5.5V |
| Supplier Device Package | 56-TQFN (11x5) |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 1.62V ~ 5.5V |
| Series | - |
| Package / Case | 56-WFQFN Exposed Pad |
| Number of Channels | 8 |
| On-State Resistance (Max) | - |
| Switch Circuit | - |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Features | - |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | MAX4937 |