Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX4951AECTP+
封装:
20-TQFN (4x4)
批次:
-
描述:
IC REDRIVER ESATA 1CH 20TQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.7165
$6.7165
10
$6.0648
$60.648
75
$5.782964
$433.7223
150
$5.021254
$753.1881
300
$4.795572
$1438.6716
450
$4.372451
$1967.60295
975
$4.1895
$4084.7625
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Applications | eSATA |
| Delay Time | 240ps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 75mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TQFN (4x4) |
| Series | - |
| Type | Buffer, ReDriver |
| Input | - |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Number of Channels | 1 |
| Signal Conditioning | - |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Output | - |
| Data Rate (Max) | 3Gbps |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tray |
| Base Product Number | MAX4951 |