Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX5903AAEUT+T
封装:
SOT-6
批次:
-
描述:
IC HOT SWAP CTRLR GP SOT23-6
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.966
$5.966
10
$5.3561
$53.561
25
$5.06388
$126.597
100
$4.38881
$438.881
250
$4.163698
$1040.9245
500
$3.736084
$1868.042
1000
$3.375977
$3375.977
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1 mA |
| Product Status | Active |
| Internal Switch(s) | No |
| Supplier Device Package | SOT-6 |
| Current - Output (Max) | - |
| Series | Simple Swapper™ |
| Type | Hot Swap Controller |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage - Supply | 9V ~ 72V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Features | Auto Retry, Fault Timeout, Thermal Limit |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Programmable Features | UVLO |
| Base Product Number | MAX5903 |