Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX5932ESA+
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC HOT SWAP CTRLR GP 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.2935
$8.2935
10
$7.48885
$74.8885
25
$7.1402
$178.505
100
$6.1997
$619.97
250
$5.921084
$1480.271
500
$5.398622
$2699.311
1000
$5.17275
$5172.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.4 mA |
| Product Status | Active |
| Internal Switch(s) | No |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Current - Output (Max) | - |
| Series | - |
| Type | Hot Swap Controller |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage - Supply | 9V ~ 80V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Features | Latched Fault |
| Package | Tube |
| Programmable Features | Current Limit, Fault Timeout, OVP, Slew Rate, UVLO |
| Base Product Number | MAX5932 |