Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX5974CETE+T
封装:
16-TQFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC OFFLINE SWITCH FWD 16TQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.6885
$2.6885
10
$2.41585
$24.1585
25
$2.27886
$56.9715
100
$1.941515
$194.1515
250
$1.82305
$455.7625
500
$1.595164
$797.582
1000
$1.35375
$1353.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Topology | Forward |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Breakdown | - |
| Product Status | Active |
| Internal Switch(s) | No |
| Supplier Device Package | 16-TQFN (3x3) |
| Series | - |
| Control Features | EN, Frequency Control, Soft Start, Sync |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Temperature, Short Circuit |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 100kHz ~ 600kHz |
| Voltage - Start Up | 16 V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Duty Cycle | 80% |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Output Isolation | Isolated |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 7V ~ 26V |
| Base Product Number | MAX5974 |