Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX6012AEUR+T
封装:
SOT-23-3
批次:
-
描述:
IC VREF SERIES 0.32% SOT23-3
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.9185
$5.9185
10
$5.3428
$53.428
25
$5.09428
$127.357
100
$4.423485
$442.3485
250
$4.224688
$1056.172
500
$3.851908
$1925.954
1000
$3.354887
$3354.887
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 12µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 500 µA |
| Tolerance | ±0.32% |
| Temperature Coefficient | 20ppm/°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 35µA |
| Product Status | Active |
| Reference Type | Series |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 65µVrms |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.247V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 2.5V ~ 12.6V |
| Base Product Number | MAX6012 |