Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX6018AEUR16+T
封装:
SOT-23-3
批次:
-
描述:
IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.351
$4.351
10
$3.9045
$39.045
25
$3.6917
$92.2925
100
$3.19941
$319.941
250
$3.035364
$758.841
500
$2.723631
$1361.8155
1000
$2.43675
$2436.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 40µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 1 mA |
| Tolerance | ±0.2% |
| Temperature Coefficient | 50ppm/°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 6µA |
| Product Status | Active |
| Reference Type | Series |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 150µVrms |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.6V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 1.8V ~ 5.5V |
| Base Product Number | MAX6018 |