Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX6035AAUR30+T
封装:
SOT-23-3
批次:
-
描述:
IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.9735
$2.9735
10
$2.6714
$26.714
25
$2.52586
$63.1465
100
$2.189085
$218.9085
250
$2.076852
$519.213
500
$1.863539
$931.7695
1000
$1.66725
$1667.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 25µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 10 mA |
| Tolerance | ±0.2% |
| Temperature Coefficient | 30ppm/°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 95µA |
| Product Status | Active |
| Reference Type | Series |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 25µVrms |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 4.9V ~ 33V |
| Base Product Number | MAX6035 |