Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX6071ANT25+T
封装:
6-WLP (1.42x0.78)
批次:
-
描述:
IC VREF SERIES 0.1% 6WLP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.6695
$2.6695
10
$2.3978
$23.978
25
$2.2667
$56.6675
100
$1.9646
$196.46
250
$1.863824
$465.956
500
$1.672418
$836.209
1000
$1.49625
$1496.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 4.8µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 10 mA |
| Tolerance | ±0.1% |
| Temperature Coefficient | 6ppm/°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 300µA |
| Product Status | Active |
| Reference Type | Series |
| Supplier Device Package | 6-WLP (1.42x0.78) |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 6µVrms |
| Series | - |
| Package / Case | 6-XFBGA, WLBGA |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 2.8V ~ 5.5V |
| Base Product Number | MAX6071 |