MAX6126B50+
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX6126B50+
封装:
8-uMAX/uSOP
描述:
IC VREF SERIES 0.1% 8UMAX
库存 : 42
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Noise - 0.1Hz to 10Hz 2.85µVp-p
Output Type Fixed
Current - Output 10 mA
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient 12ppm/°C
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 725µA
Product Status Active
Reference Type Series
Supplier Device Package 8-uMAX/uSOP
Noise - 10Hz to 10kHz -
Series -
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mfr Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Voltage - Output (Min/Fixed) 5V
Package Tube
Voltage - Input 5.2V ~ 12.6V