Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX619CPA+
封装:
8-PDIP
批次:
-
描述:
IC REG CHARGE PUMP 5V 50MA 8DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.503
$4.503
10
$4.047
$40.47
25
$3.82622
$95.6555
100
$3.315975
$331.5975
250
$3.145944
$786.486
500
$2.82283
$1411.415
1000
$2.55075
$2550.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Output Type | Fixed |
| Voltage - Input (Max) | 3.6V |
| Current - Output | 50mA |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Charge Pump |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2V |
| Series | - |
| Function | Step-Up |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX619 |