Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX6650EUB+
封装:
10-uMAX/uSOP
批次:
-
描述:
IC MOTOR DRIVER 3V-5.5V 10UMAX
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.3745
$6.3745
10
$5.7551
$57.551
25
$5.48796
$137.199
100
$4.765105
$476.5105
250
$4.550918
$1137.7295
500
$4.149353
$2074.6765
1000
$3.97575
$3975.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | Fan Controller |
| Current - Output | - |
| Output Configuration | Pre-Driver - Low Side |
| Voltage - Load | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Motor Type - Stepper | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-uMAX/uSOP |
| Series | - |
| Function | Controller - Speed |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Technology | - |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Step Resolution | - |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Interface | I²C |
| Motor Type - AC, DC | Brushless DC (BLDC) |
| Base Product Number | MAX6650 |