Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX7036GTP+
封装:
20-TQFN (5x5)
批次:
-
描述:
RF RX ASK/OOK 300-450MHZ 20TQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.793
$2.793
10
$2.527
$25.27
25
$2.25644
$56.411
100
$2.030625
$203.0625
250
$1.805
$451.25
500
$1.579375
$789.6875
1000
$1.35375
$1353.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | Remote Control, RKE, Security Systems |
| Data Interface | PCB, Surface Mount |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TQFN (5x5) |
| Antenna Connector | PCB, Surface Mount |
| Modulation or Protocol | ASK, OOK |
| Series | - |
| Sensitivity | -109dBm |
| Package / Case | 20-WQFN Exposed Pad |
| Memory Size | - |
| Current - Receiving | 5.5mA |
| Voltage - Supply | 3.3V, 5V |
| Data Rate (Max) | 66kbps |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Frequency | 300MHz ~ 450MHz |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX7036 |