Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX706EUA+
封装:
8-uMAX/uSOP
批次:
-
描述:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8UMAX
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.5
$9.5
10
$8.58135
$85.8135
25
$8.18254
$204.5635
100
$7.10486
$710.486
250
$6.785584
$1696.396
500
$6.186856
$3093.428
1000
$5.928
$5928
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 4.4V |
| Supplier Device Package | 8-uMAX/uSOP |
| Series | - |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | MAX706 |