Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX706TEUA+T
封装:
8-uMAX/uSOP
批次:
-
描述:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8UMAX
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.747
$9.747
10
$8.8084
$88.084
25
$8.39914
$209.9785
100
$7.29277
$729.277
250
$6.96502
$1741.255
500
$6.350446
$3175.223
1000
$6.08475
$6084.75
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 3.08V |
| Supplier Device Package | 8-uMAX/uSOP |
| Series | - |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | MAX706 |