Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX765CSA+
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC REG BCK BST ADJ/-12V 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.3745
$6.3745
10
$5.7551
$57.551
25
$5.48796
$137.199
100
$4.765105
$476.5105
250
$4.550918
$1137.7295
500
$4.149353
$2074.6765
1000
$3.613952
$3613.952
2500
$3.480106
$8700.265
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Output Type | Adjustable (Fixed) |
| Voltage - Input (Max) | 16V |
| Current - Output | 120mA |
| Output Configuration | Negative |
| Topology | Buck-Boost |
| Voltage - Output (Max) | -16V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Series | - |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | 300kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | -1V (-12V) |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX765 |