Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX817LESA+
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.5355
$10.5355
10
$9.5209
$95.209
25
$9.07782
$226.9455
100
$7.88215
$788.215
250
$7.527952
$1881.988
500
$6.863712
$3431.856
1000
$6.642296
$6642.296
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 4.65V |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Type | Battery Backup Circuit |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | - |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | MAX817 |