Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX824TEUK+T
封装:
SOT-23-5
批次:
-
描述:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.415
$5.415
10
$4.86115
$48.6115
25
$4.59572
$114.893
100
$3.982875
$398.2875
250
$3.778644
$944.661
500
$3.39055
$1695.275
1000
$3.06375
$3063.75
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 3.08V |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Series | - |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Reset | Active High/Active Low |
| Base Product Number | MAX824 |