Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX8614BETD+TCK5
封装:
14-TDFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC REG CONV CCD 2OUT 14TDFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.2415
$6.2415
10
$5.6069
$56.069
25
$5.301
$132.525
100
$4.5942
$459.42
250
$4.3586
$1089.65
500
$3.91096
$1955.48
1000
$3.534
$3534
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, CCD |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TDFN (3x3) |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Package / Case | 14-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | Adj up to 24V, Adj down to -16V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 3V ~ 5.5V |
| Base Product Number | MAX8614 |