Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX8734AEEI+
封装:
28-QSOP
批次:
-
描述:
IC PWR SUPPLY CONTROLLER 28QSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.445
$12.445
10
$11.44085
$114.4085
25
$10.9668
$274.17
100
$9.66264
$966.264
250
$9.1884
$2297.1
500
$8.892
$4446
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Power Supply Controller |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 25 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-QSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | - |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 24V |
| Base Product Number | MAX8734 |