Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX8808XETA+T
封装:
8-TDFN-EP (2x2)
批次:
-
描述:
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 8TDFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.636
$4.636
10
$4.16005
$41.6005
25
$3.933
$98.325
100
$3.4086
$340.86
250
$3.2338
$808.45
500
$2.90168
$1450.84
1000
$2.622
$2622
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Battery Pack Voltage | 4.2V |
| Charge Current - Max | 1A |
| Number of Cells | 1 |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TDFN-EP (2x2) |
| Series | - |
| Fault Protection | Over Voltage |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 6.5V |
| Battery Chemistry | Lithium Ion |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Programmable Features | - |
| Interface | - |
| Base Product Number | MAX8808 |