Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX881REUB+T
封装:
10-uMAX/uSOP
批次:
-
描述:
IC REG CHARGE PUMP 1OUT 10UMAX
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.111
$5.111
10
$4.58945
$45.8945
25
$4.33922
$108.4805
100
$3.760575
$376.0575
250
$3.567744
$891.936
500
$3.20131
$1600.655
1000
$2.89275
$2892.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Charge Pump, Wireless Devices |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-uMAX/uSOP |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Output | -2V, -2.5V ~ 6.1V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 2.5V ~ 5.5V |
| Base Product Number | MAX881 |