Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX908ESD+
封装:
14-SOIC
批次:
-
描述:
IC COMPARATOR 4 GEN PUR 14SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.911
$8.911
10
$8.04745
$80.4745
25
$7.67296
$191.824
100
$6.66254
$666.254
250
$6.3631
$1590.775
500
$5.80165
$2900.825
1000
$5.6145
$5614.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Propagation Delay (Max) | 50ns |
| CMRR, PSRR (Typ) | 86.02dB CMRR, 86.02dB PSRR |
| Output Type | TTL |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input Offset (Max) | 2mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 4.5V ~ 11V |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tube |
| Current - Input Bias (Max) | 0.3µA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 1mA |
| Base Product Number | MAX908 |