Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX9117EXK+T
封装:
SC-70-5
批次:
-
描述:
IC COMPARATOR 1 W/VOLT REF SC70
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.546
$2.546
10
$2.28665
$22.8665
25
$2.1622
$54.055
100
$1.873875
$187.3875
250
$1.777754
$444.4385
500
$1.595183
$797.5915
1000
$1.441435
$1441.435
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Propagation Delay (Max) | 40µs |
| CMRR, PSRR (Typ) | 80dB PSRR |
| Output Type | CMOS, Push-Pull, Rail-to-Rail |
| Current - Output (Typ) | 50mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SC-70-5 |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 5V |
| Series | Beyond-the-Rails™ |
| Type | with Voltage Reference |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 1.6V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.001µA @ 5V |
| Hysteresis | 4mV |
| Current - Quiescent (Max) | 1.6µA |
| Base Product Number | MAX9117 |