Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX919ESA+T
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC COMPARATOR 1 GEN PUR 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.9285
$1.9285
10
$1.729
$17.29
25
$1.63096
$40.774
100
$1.389755
$138.9755
250
$1.30492
$326.23
500
$1.141805
$570.9025
1000
$0.969
$969
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Propagation Delay (Max) | 940µs |
| CMRR, PSRR (Typ) | 66.02dB CMRR, 80dB PSRR |
| Output Type | CMOS, Push-Pull, Rail-to-Rail |
| Current - Output (Typ) | 50mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 5V |
| Series | Beyond-the-Rails™ |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 1.8V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.001µA @ 5V |
| Hysteresis | 4mV |
| Current - Quiescent (Max) | 1.2µA |
| Base Product Number | MAX919 |