Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX9610HELT+T
封装:
6-µDFN (2x2)
批次:
-
描述:
IC CURRENT SENSE 1 CIRCUIT 6UDFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.546
$2.546
10
$2.2914
$22.914
25
$2.16144
$54.036
100
$1.841385
$184.1385
250
$1.729
$432.25
500
$1.512875
$756.4375
1000
$1.29675
$1296.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 60 kHz |
| Slew Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 750nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-µDFN (2x2) |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 6-WDFN |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.6 V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Current Sense |
| Base Product Number | MAX9610 |