Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX9633ATA+T
封装:
8-TDFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8TDFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.6125
$2.6125
10
$2.3465
$23.465
25
$2.26404
$56.601
100
$2.198585
$219.8585
250
$2.149394
$537.3485
500
$2.132978
$1066.489
1000
$2.100156
$2100.156
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 18V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 27 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 3.5mA (x2 Channels) |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Input Bias | 4.5 µA |
| Supplier Device Package | 8-TDFN (3x3) |
| Voltage - Input Offset | 70 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-WDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Base Product Number | MAX963 |