Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX98357BEWL+T
封装:
9-WLP
批次:
-
描述:
IC AMP CLASS D MONO 3.2W 9WLP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.5935
$2.5935
10
$2.3294
$23.294
25
$2.2021
$55.0525
100
$1.908455
$190.8455
250
$1.810586
$452.6465
500
$1.624633
$812.3165
1000
$1.4535
$1453.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | 1-Channel (Mono) |
| Max Output Power x Channels @ Load | 3.2W x 2 @ 4Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 9-WLP |
| Series | - |
| Type | Class D |
| Package / Case | 9-WFBGA, WLBGA |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Features | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAX98357 |