Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX98365AEWC+
封装:
12-WLP (1.21x1.78)
批次:
-
描述:
IC DIGITAL INPUT CLASS-D AMP WLP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.1755
$2.1755
10
$1.95795
$19.5795
25
$1.84718
$46.1795
100
$1.573675
$157.3675
250
$1.47763
$369.4075
500
$1.292931
$646.4655
1000
$1.09725
$1097.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | 1-Channel (Mono) |
| Max Output Power x Channels @ Load | 13.8W x 1 @ 8Ohm; 17.6W x 1 @ 6Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-WLP (1.21x1.78) |
| Series | - |
| Type | Class D |
| Package / Case | 12-WFBGA, WLBGA |
| Voltage - Supply | 3V ~ 14V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Features | - |
| Package | Box |