Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX9929FABT+T
封装:
6-UCSP
批次:
-
描述:
IC CURRENT SENSE 1 CIRCUIT 6UCSP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.6885
$2.6885
10
$2.4168
$24.168
25
$2.28
$57
100
$1.94256
$194.256
250
$1.824
$456
500
$1.596
$798
1000
$1.368
$1368
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 150 kHz |
| Slew Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 20µA |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 1.6 µA |
| Supplier Device Package | 6-UCSP |
| Voltage - Input Offset | 6 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 6-WFBGA, CSPBGA |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Current Sense |
| Base Product Number | MAX9929 |