MAZ43000MF
Panasonic Electronic Components
型号:
MAZ43000MF
封装:
DO34-A2
描述:
DIODE ZENER 30V 370MW DO34
用户指南
Operating Temperature -
Tolerance ±7%
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Supplier Device Package DO34-A2
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 21 V
Series -
Package / Case DO-204AG, DO-34, Axial
Power - Max 370 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V
Mfr Panasonic Electronic Components
Package Cut Tape (CT)
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms