Hammond Manufacturing
型号:
MB158055VL
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX PLAS GRAY 5.906"L X 3.150"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$28.139
$28.139
5
$26.4822
$132.411
10
$24.8273
$248.273
25
$23.17202
$579.3005
50
$22.7582
$1137.91
100
$22.34438
$2234.438
250
$22.013324
$5503.331
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 18.6in² (120cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, Polystyrene |
| Size / Dimension | 5.906" L x 3.150" W (150.00mm x 80.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 1 lb (453.59 g) |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | - |
| Design | Hand Held, Split Sides |
| Series | MB |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | PCB Supports, Vented |
| Height | 2.165" (55.00mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | MB158055 |