Hammond Manufacturing
型号:
MB181160
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX PLAS GRAY 7.402"L X 4.331"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$31.4165
$31.4165
5
$29.5678
$147.839
10
$27.72005
$277.2005
25
$25.87192
$646.798
50
$25.41003
$1270.5015
100
$24.94795
$2494.795
250
$24.578362
$6144.5905
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 32.1in² (207cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, Polystyrene |
| Size / Dimension | 7.402" L x 4.331" W (188.00mm x 110.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 1 lb (453.59 g) |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | - |
| Design | Hand Held, Split Sides |
| Series | MB |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | PCB Supports |
| Height | 2.362" (60.00mm) |
| Package | Bag |