Kaga FEI America, Inc.
型号:
MB85RS16NPN-G-AMEWE1
封装:
8-SON (2x3)
批次:
-
描述:
IC FRAM 16KBIT SPI 20MHZ 8SON
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.3015
$1.3015
10
$1.1837
$11.837
25
$1.1514
$28.785
50
$1.14532
$57.266
100
$1.02372
$102.372
250
$1.020794
$255.1985
500
$1.005385
$502.6925
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 20 MHz |
| Memory Interface | SPI |
| Memory Organization | 2K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SON (2x3) |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Memory Size | 16Kbit |
| Technology | FRAM (Ferroelectric RAM) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | Kaga FEI America, Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | FRAM |
| Base Product Number | MB85RS16 |